Összefoglaló 2021. január 23., szombat

U16: DVTK - MVSC felnőtt    5-1

Már a félidőre kétgólos előnyt szerzett a DVTK U16-os csapata idei első felkészülési mérkőzésén. Miskei Attila fiai a megyei I. osztályban szereplő MVSC-vel csaptak össze hazai körülmények között. A fordulás után tovább nőtt a két fél közötti különbség, végül a piros-fehérek magabiztos, négygólos győzelmet arattak.

DVTK U16 - MVSC felnőtt    5-1 (2-0)

DVTK LSA edzőközpont, zárt kapuk mögött
DVTK U16, első félidő: Kapi - Sebestyén, Komlósi, Bedő, Varga, Ferencsik, Kollár, Horváth, Balázsi, Gulyás, Fekete.
DVTK U16, második félidő: Sándor - Németh Á., Komlósi, Ördögh, Varga, Sipos, Németh N., Csicsvári, Balázs, Paizs, Gulyás. Vezetőedző: Miskei Attila.

Gólszerző: Kollár (1-0) a 25., Horváth Zs. (2-0) a 36., Balázs (3-0, 11-esből) a 60., Demeter M. (4-0), a 68., Demeter M. (5-0) a 80., Kele (5-1) a 87. percben.